Calendar of Events

Únor 2024

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Junioři pokořili v přestřelce Jihlavu a připisují si důležitou výhru

Caroline Elizabeth Zalud, ilustrační foto: Vít Golda - J i h l a v a – Na jeden z posledních zápasů juniorské nadstavby o pořadí v play off vyrazila juniorka Komety do Jihlavy. Po mírné první třetině přišla na řadu gólová smršť, která se táhla přes celé dvě periody a prosazovaly se oba dva týmy. Lépe z této přestřelky však vyšli Brňané, kteří ze souboje vytěžili maximální počet bodů.

Kometu proti Vítkovicím zradila produktivita, tři body zůstávají v Ostravě

Roman Zajíček, foto: Petr Kotala - V í t k o v i c e – Během šesti dnů se potkaly znovu týmy Vítkovic a Komety. Byla to bitva o každý metr ledu, rozhodovaly maličkosti a bylo jasné, že to bude zápas o jednom gólu. Domácí se dočkali po velmi šťastné trefě Rihardse Bukartse ve 49. minutě. Kometa v závěru zkusila všechno, odvolala i brankáře, ale důležité branky se nedočkala. Definitivu zápasu tak dal do prázdné klece znovu Rihards Bukarts.

Důležité informace při nákupu vstupenek

Prosíme všechny návštěvníky kulturních akcí pořádaných ve Winning Group Areně, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ Upozorňujeme návštěvníky, že společnost Viagogo není oficiálním prodejcem vstupenek!!! V případě zakoupení vstupenek od výše uvedené společnosti – neneseme žádnou odpovědnost za platnost/pravost vstupenek. …