Pátek
Sobota
Neděle

Vyrovnané utkání rozhodla druhá třetina, Velké Meziříčí si veze těsnou výhru

Andrea Harmuthova - B r n o – Kometa vstoupila do zápasu aktivněji a během prvních pár minut se dostala do vedení. To jí ale dlouho nevydrželo a hosté v polovině třetiny získali jednobrankový náskok. Hra se poté neustále přelévala z jednoho konce na druhý a žádný z celků neměl výraznější převahu. O vítězství Velmezu rozhodla druhá třetina, poté už se skóre nezměnilo. Kometa tak ve svém první domácím utkání body nezískala.

Dorostenci odehrají derby se Zlínem, juniorům se postaví dva soupeři z východních Čech

Lukáš Zrotal, foto: Daniel Kinc. - B r n o – Jak junioři, tak dorostenci mají z minulého víkendu bilanci jedna výhra ‒ jedna porážka. Šanci přidat další body do tabulky budou mít obě kategorie už ve čtvrtek. Juniorka odehraje domácí duel s Pardubicemi od 16:00, dorostenci vyjedou na derby do Zlína, zápas začíná v 17:30. I druhé klání juniorů se bude konat ve Winning Group Areně, v sobotu ve 13:00 přijedou Královští lvi z Hradce. Po nich se představí před domácím publikem i dorost, od 16:30 jej čeká Havířov.

SMĚRNICE COVID-19 UPRAVUJÍCÍ POVINNOSTI OSOB VSTUPUJÍCÍCH DO PROSTOR WINNING GROUP ARENY

SMĚRNICE COVID-19 UPRAVUJÍCÍ POVINNOSTI OSOB VSTUPUJÍCÍCH DO PROSTOR WINNING GROUP ARENY KOMETA GROUP, a.s., se sídlem Křídlovická 911/34, Staré Brno, 603 00 Brno, IČO: 262 96 195, a KOMETA GROUP, spolek, se sídlem Křídlovická 34, Staré Brno, 603 00 Brno, IČO: 449 90 014 (dále společně jen „organizátor“) jako provozovatel Winning Group Areny a organizátor …

ORGANIZAČNÍ INFORMACE K DOMÁCÍM PŘÍPRAVNÝM ZÁPASŮM A-týmu a B- týmu

Kdy se odehrají nejbližší domácí zápasy? B-tým: Středa 11.8.2021 HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod 18:00 A-tým: Čtvrtek 12.8.2021 HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec 18:00 Kde a kdy si můžu zakoupit vstupenku? Hlavní pokladna bude otevřena v těchto dnech a hodinách: St 11.8.2021 – 13:00 – začátek utkání Čt 12.8.2021 – 13:00 – začátek utkání Vstupenky si …