Pátek
Sobota
Neděle

Dorost je zpět na vítězné vlně, doma zdolal dosud neporaženou Porubu

Milan Huppert, foto: Markéta Křížová - B r n o – Brněnští dorostenci přivítali po dvou porážkách v řadě na domácím ledě Porubu. Soupeř vstřelil první gól, ale od druhé třetiny skórovali už jenom domácí. Z trestného střílení vyrovnal Marek Červenka, ve třetí třetině zařídili brněnské vítězství Matěj Pavlík s Markem Vyhlídalem. Poruba na brněnském ledě utrpěla první porážku v sezóně.

Důležité informace při nákupu vstupenek

Prosíme všechny návštěvníky kulturních akcí pořádaných ve Winning Group Areně, aby ke koupi vstupenek používali pouze oficiální prodejní portály, např.: Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/ Ticketmaster: https://www.ticketmaster.cz/ Upozorňujeme návštěvníky, že společnost Viagogo není oficiálním prodejcem vstupenek!!! V případě zakoupení vstupenek od výše uvedené společnosti – neneseme žádnou odpovědnost za platnost/pravost vstupenek. …

LORD OF THE DANCE – přidává představení

!! LORD OF THE DANCE přidává druhé představení !! So 26. 11. 2022 v 16:00 Diváky milovaná irská taneční show LORD OF THE DANCE se na přelomu listopadu a prosince 2022 vrací do České republiky po více než tříleté pauze s jubilejní show k oslavě 25. Výročí – 25YEARS OF STANDING OVATIONS. Vstupenky na brněnský termín jsou …