Pátek
Sobota
Neděle

Béčko proti Ďáblům rozhodlo v přesilovkách a bere všechny body

Jakub Ruč, ilustrační foto: Martin Kocourek. - B r n o – Béčko mělo v sobotu večer na programu utkání s Novým Jičínem, který zatím okupuje druhou příčku a patří k největším překvapením letošní sezóny. Po první třetině modrobílí prohrávali 0:2, do druhého dějství ale Brňané přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a třemi góly otočili průběh utkání. Pět minut před koncem navíc Daniel Šembera vychytal trestné střílení a Kometa tak podruhé v řadě bere tři body.

SMĚRNICE COVID-19 PRO DĚTI A MLÁDEŽ upravující podmínky účasti na sportovní přípravě a utkáních dětí a mládeže

KOMETA GROUP, a.s., IČO: 262 96 195 / NEBO / KOMETA GROUP, spolek, IČO: 449 90 014, se sídlem Křídlovická 34, Staré Brno, 603 00 Brno (dále společně jen ,,KOMETA“ nebo „KLUB“) jako organizátor sportovní přípravy a sportovních utkání dětí a mládeže tímto v souvislosti s prevencí šíření Covid-19 stanoví následující podmínky účasti na sportovní …

SMĚRNICE COVID-19 UPRAVUJÍCÍ POVINNOSTI OSOB VSTUPUJÍCÍCH DO WINNING GROUP ARENY

KOMETA GROUP, a.s., se sídlem Křídlovická 911/34, Staré Brno, 603 00 Brno, IČO: 262 96 195, a KOMETA GROUP, spolek, se sídlem Křídlovická 34, Staré Brno, 603 00 Brno, IČO: 449 90 014 (dále společně jen „organizátor“) jako provozovatel Winning Group Areny a organizátor sportovních utkání tímto v souvislosti s prevencí šíření Covid-19 stanoví následující …